Penzion Jablonec nad Nisou Ayky
Penzion Ayky ubytování Jablonec nad Nisou Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Ayky / Jablonec nad Nisou

Pension Ayky s výhledem na Jablonec nad Nisou a Jizerské hory. Ve vybavení pensionu Ayky je soukromý vnitřní vyhřívaný bazén s protiproudem, sauna, vířivka a solárium. Pension Ayky nabízí jedinečnou domácí kuchyni.

Hosty pensionu Ayky čeká příroda, horská turistika, cykloturistika, atletika, lyžování či pouhé procházky do blízkého i vzdálenějšího okolí. Centrum Jablonce nad Nisou je pěšky pouhých 15 minut. Pension Ayky to je záruka Vašeho pohodlí, ničím nerušeného pobytu a spokojenost i nezapomenutelné zážitky.

Ubytování pension Ayky:
Využijte služeb a ubytování v pensionu Ayky v Jablonci nad Nisou s parkovištěm pro hosty pensionu a velkou garáží pro motorky a kola. Moderně vybavené pokoje s koupelnami, s flat TV, SAT, WIFI a blackout závěsy. Pension nabízí také masáže.

Pension Ayky má pro své hosty k dispozici nádhernou zahradu, terasu pro posezení a grilovací altán pro grilování. V pensionu Ayky ubytování Jablonec nad Nisou je prostorný, moderní sál ideální k uspořádání svatební hostiny až pro 40 osob s domácí kuchyní.

Pension Ayky Jablonec nad Nisou pokoje:
S výhledem na Jablonec a Jizerské hory se nacházejí -
V prvním patře pensionu Ayky Jablonec nad Nisou:
Pokoj číslo 1 s rozlohou 17m², v němž je 1 rozkládací dvoulůžko (1 nebo 2).

Apartmán číslo 2, který je ideální pro rodiny s dětmi. Rozloha 28m². Skládá se ze dvou pokojů, z nichž v každem jsou dvě lůžka (1+1+1+1 nebo 2+1+1), předsíně s vestavěnou skříní. 

Pokoj číslo 3 je ideální pro rodinu s malým dítětem. Rozloha 23m². Skládá se z jednoho pokoje v němž jsou 3 lůžka (1+1+1 nebo 2+1). 

Ve druhém patře pensionu: 
Slouží k ubytování apartmán číslo 6, který je skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Apartmán má rozlohu 44m² a skládá se ze dvou pokojů z nichž v jednom je manželské dvoulůžko a v druhém jsou dvě jednolůžka (2+1+1),

V prvním patře pensionu Ayky ubytování Jablonec nad Nisou s výhledem do okrasné zahrady se nacházejí:
Pokoj číslo 4 je ideální pro rodinu s malým dítětem. Pokoj má rozlohu 17m² a skládá se z jednoho pokoje v němž jsou 2 lůžka a jedno rozkládací jednolůžko (1+1 nebo 1+1+1).

Apartmán číslo 5 vhodný pro rodiny s dětmi, s rozlohou 25m², dubové parkety. Apartmán tvoří dva pokoje - v jednom je vestavěné dvoulůžko a jednolůžko a v druhém je vestavěné dvoulůžko (2+2+1).

Ve druhém patře pensionu Ayky s výhledem do okrasné zahrady se nachází: Pokoj číslo 7 s rozlohou 18m² a skládá se z jednoho pokoje v němž jsou 2 lůžka (1+1).

Studio číslo 8 je ve 3. patře pensionu v podkroví s výhledem do okrasné zahrady. Studio je dvoupodlažní má rozlohu 48m² a je ideální pro rodiny s dětmi. Ve spodní části se nachází manželské dvoulůžko, kuchyň a koupelna s vanou, umyvadlo s galerií a toaletou, ve druhém patře se nachází dvě vestavěná jednolůžka. Dubové parkety. 

Ubytování ve studiu číslo 9 ve 3. patře pensionu Ayky v podkroví s výhledem na Jablonec a Jizerské hory. Rozloha 35m². Studio se skládá z jednoho pokoje, kde je manželské dvoulůžko a dvě jednolůžka (2+1+1), kuchyň, dubové parkety.

Další vybavení pokojů tvoří stolek s křesílky, vestavěná skříň, flat TV. Koupelna s umyvadlem a malou galerií, sprchou, toaletou. Není-li uvedeno jinak, je v pokojích koberec.

Zahradní chata neboli bungalov se nachází v zahradní části pensionu s výhledem do zahrady. Chata má rozlohu 26m² a skládá se z jednoho pokoje s jedním dvoulůžkem a dvěma jednolůžky (2+1+1 nebo 1+1+1+1), koupelna s umyvadlem, sprchou, toaletou. Dále se v chatě nacházejí stolek s křesílky, vestavěná skříň, koberec, flat TV.

Penzion Jablonec nad Nisou Ayky - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Jablonec nad Nisou Ayky - disponuje restauracíPenzion Jablonec nad Nisou Ayky -  je k dispozici připojení na internetPenzion Jablonec nad Nisou Ayky -  je k dispozici letní terasaPenzion Jablonec nad Nisou Ayky - krytý bazén v hotelu.Penzion Jablonec nad Nisou Ayky - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Jablonec nad Nisou Ayky - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Jablonec nad Nisou Ayky - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Jablonec nad Nisou Ayky - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou